Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Pierzyska - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

99 000 zł705 m² 140,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam ofertę działki na sprzedaż, znajdującej się w powiecie gnieźnieńskim, gmina Łubowo, miejscowość pierzyska/baranowo. Działka o powierzchni 705m2. Dojazd głównie drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie, ul. Źródełko

Trzemeszno(Pierzyska + 24 km)

149 000 zł1 308 m² 113,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana na Sprzedaż Trzemeszno, ul. Źródełko Spokojna okolica, blisko natury idealna pod Twój wymarzony dom! Powierzchnia: 1308 m Duża i ustawna działka świetna dla rodzin, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Rzepakowa

Biskupice(Pierzyska + 22 km)

199 500 zł656 m² 304,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chętnie sprzedam niezabudowaną działkę w spokojnej, sielskiej okolicy w miejscowości Biskupice, gmina Pobiedziska. Działka z mpzp ( miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego).

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Gwiazdowo(Pierzyska + 21 km)

125 000 zł606 m² 206,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości quality oferuje Państwu na sprzedaż dwie ustawne i atrakcyjne działki w miejscowości Gwiazdowo zlokalizowanych przy Kostrzynie Wielkopolskim, gmina Kostrzyn, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lednogóra

Lednogóra(Pierzyska + 8 km)

205 000 zł2 010 m² 101,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lednogóra - blisko dworca pkp Działka o powierzchni 2010 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy, idealna na zamieszkanie lub prowadzenie działalności usługowej. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Biskupice

Biskupice(Pierzyska + 22 km)

300 000 zł1 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż w Biskupicach - pod zabudowę mieszkaniową, usługową , produkcję i magazyn! Niniejsza oferta dotyczy działek usługowych! Możliwość zakupu pojedynczych działek lub.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczna

Pobiedziska(Pierzyska + 14 km)

290 000 zł1 001 m² 289,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną pod zabudowę bliźniaczą lub wolnostojącą w Pobiedziskach przy ulicy Słonecznej. działka ma powierzchnię 1001 m2 (można ją podzielić na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wymysłowo

Wymysłowo(Pierzyska + 21 km)

100 000 zł834 m² 119,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 5 minut od jeziora Wierzbiczańskiego Tylko u Nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 834 m2 w miejscowości Wymysłowo gm. Trzemeszno. Zaledwie 12 minut do Gniezna!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wymysłowo

Wymysłowo(Pierzyska + 21 km)

119 000 zł879 m² 135,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną, oddaloną około 15 minut od Gniezna! Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Wymysłowo. Działka o powierzchni 879 m2. Dookoła nowo powstające.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Imiołki

Imiołki(Pierzyska + 18 km)

558 000 zł4 650 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz dużej działki w pięknym otoczeniu? Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą działki w Imiołkach. Jej niewątpliwym atutem jest lokalizacja, położona obok pięknego jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Psary Małe

Psary Małe(Pierzyska + 19 km)

2 200 000 zł5 071 m² 433,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 5.701 m2. Lokalizacja w Psary Małe w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 92 przy głównym zjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Pierzyska

Pierzyska,wielkopolskie

94 800 zł4 002 m² 23,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pierzyska

Pierzyska,wielkopolskie

49 000 zł1 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży 3 działki budowlane położone w miejscowości Pierzyska, bardzo blisko Gniezna, z doskonałym dojazdem do Poznania trasą S-5. W miejscowości znajduje się również.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Działki Pierzyska