Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Pierzyska – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek w Wielkopolsce

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

99 000 zł705 m² 140,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam ofertę działki na sprzedaż, znajdującej się w powiecie gnieźnieńskim, gmina Łubowo, miejscowość pierzyska/baranowo. Działka o powierzchni 705m2. Dojazd głównie drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna przy lesie Gaj

Gaj(Pierzyska + 24 km)

299 900 zł4 990 m² 60,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka o powierzchni 4990mkw. Jej szerokość, to około 23m, a długość 210m. Działka przylega bezpośrednio do jeziora Ostrowickiego, które ma powierzchnię około 260ha.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Krokusowa

Karczewko(Pierzyska + 21 km)

149 000 zł1 264 m² 117,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się na terenie otuliny Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki. Teren działki objęty jest mpzp pod budownictwo mieszkaniowe i letniskowe w Karczewku (uchwała nr XXIII/132/2005.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gniezno

Gniezno(Pierzyska + 8 km)

99 000 zł600 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębówiec Osiedle Kociołek, na sprzedaż działką idealna pod dom letniskowy lub mieszkany powierzchnia 600m2, uzbrojenie prąd na działce, woda -możliwość wykopania studni, działka w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Nekla(Pierzyska + 17 km)

133 380 zł702 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, nekla, pow. wrzesiński. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Nekla, powiat wrzesiński. Okolica niezwykle zielona, bliskość lasu, otoczenie pól.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Rzeczna

Pobiedziska(Pierzyska + 14 km)

490 000 zł2 021 m² 242,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż pięknie położoną działkę w powiecie poznańskim w Pobiedziskach, w okolicy ulicy Kiszkowskiej o powierzchni całkowitej 2021m2. Na powierzchnię składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Łagiewniki Kościelne

Łagiewniki Kościelne(Pierzyska + 16 km)

199 000 zł2 132 m² 93,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z bezterminowymi Warunkami Zabudowy pod dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej- 4 lokale mieszkalne. Dla działki wydano również odrębne wz pod budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Szkolna

Biskupice(Pierzyska + 22 km)

372 400 zł980 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną z aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego położoną w Biskupicach, w miejscowości oddalonej od Poznania o 15.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gniezno

Gniezno(Pierzyska + 8 km)

220 000 zł1 500 m² 146,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam działkę budowlaną zlokalizowaną w Gurówku (gmina Niechanowo, powiat gnieźnieński). Nieruchomość położona jest na spokojnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Pustachowa,Gniezno(Pierzyska + 8 km)

179 000 zł568 m² 315,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaproponować atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Gniezno

Gniezno(Pierzyska + 8 km)

3 950 000 zł18 800 m² 210,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjny grunt dla dewelopera Grunt pod budownictwo mieszkaniowe wraz z usługami Polecam na sprzedaż atrakcyjny grunt o powierzchni 18 800 m2 położony w Gnieźnie pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Pierzyska

Pierzyska,wielkopolskie

94 800 zł4 002 m² 23,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pierzyska

Pierzyska,wielkopolskie

49 000 zł1 000 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży 3 działki budowlane położone w miejscowości Pierzyska, bardzo blisko Gniezna, z doskonałym dojazdem do Poznania trasą S-5. W miejscowości znajduje się również.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij